Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M A S Á Ž E ‚‚ K O S M E T I K A

Ajurvédské masáže

 

Ajurvédská masáž– Garshan - celková masáž těla

Garshan je relaxační a povzbuzující masáž, při níž dochází k usnadnění toku lymfy a zlepšení krevního oběhu.

Tělní buňky jsou okysličovány a tím se z nich snáze uvolňují toxické látky.

Jedná se o typickou ajurvédskou masáž celého těla, která se provádí tzv. hedvábnými ajurvédskými rukavicemi.

Tato procedura je suchá (bezolejová) masáž a podporuje zeštíhlení.

 

Je považována současně za relaxační i za povzbuzující masáž. Dochází při ní k podpoře pohybu lymfy a posiluje se jejím prostřednictvím krevní oběh. Z tělních buněk se díky intenzivnímu prokysličování snáze uvolňují škodlivé toxiny.

Ayurvédská masáž Garshan masáž významně přispívá k odstraňování a předcházení celulitidy a rovněž napomáhá redukci váhy.

Doporučuje se aplikovat pravidelně a dlouhodobě a tak se jejím prostřednictvím úspěšně čelí jarní a podzimní únavě, nedostatku energie, pocitům oslabených a těžkých končetin apod.

Provádí se buď jako celková procedura (doporučuji) nebo ji lze jednotlivě zaměřit buď na horní nebo na dolní část těla.

Tato masáž celkově omlazuje, zvláčňuje pokožku a dostavuje se po ní příjemný pocit tepla, čistoty a síly. Takto ošetřená pokožka je výborně připravena přijímat léčivé složky ze zábalů, jež mohou následovat.

Podporuje celkovou regeneraci.

Pokud tuto masáž člověk jednou vyzkouší, získá tak nezapomenutelný pocit vědomí vlastního těla.

Tuto speciální masáž a specifický následný pocit, který se posléze dostaví - není možné k žádnému jinému postupu či rozpoložení přirovnat. Pokud bychom se o to pokusili, pak bychom srovnávali nesrovnatelné.

Masáž Garshan stupňuje tělesný pocit spokojenosti a celkové zdraví naší kožní soustavy.

Délka trvání: 60 min.

Cena: 600 Kč

 

Po masáži Garshan je možno provést čokoládový zábal

cena čokoládového zábalu k ceně masáže: 300 Kč

 

Ajurvédská masáž Abhjanga 

Tradiční ajurvédská masáž prováděná teplým sezamovým olejem. Masáž je prováděna tak, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Pravidelné masáže Abhjanga jsou osvěžující a silně omlazující. Při této masáži se olejem nešetří.

Provedení: Protože jsou špičky prstů na nohou nejvdálenější body těla od srdce, začíná ajurvédská masáž Abhjanga právě od nohou, aby se podpořil správný tok energie v těle. Na tělo se nejdříve nalije zahřátý bylinný olej a ten se pak jemnějšími pohyby vmasíruje do nohou, zad, ramenou, rukou, krku, obličeje a také do bříška a dekoltu. 

Ajurvédská masáž je uklidňující, příjemná, dokáže svou originalitou, rozsahem a také kvalitou zastínit jakoukoli jinou masáž.

Masáž je přizpůsobena Vašemu tělu, ne nějakému předem naučenému rozvrhu. 

Ajurvédská masáž celého těla Abhjanga dokonale prokrví každou část těla, zklidní mysl, pomůže při detoxikaci a zvýší imunitní systém celého organismu, zlepšuje se stav pokožky.Dochází i uvolnění ztuhlých svalů, zmírňuje se bolest svalů i kloubů. Touto masáží lze docílit kvalitnějšího spánku i lepší činnosti orgánů. Říká se, že Abhjanga zpomaluje  proces stárnutí a prodlužuje život.

Kontraindikace:  nedoporučuje se dělat těhotným ženám, zejména v prvním trimestru, lidem trpícím těžkou cukrovkou není vhodná celotělová masáž, další případné potíže je třeba konzultovat.

 

Cena: 90 min. - 900 kč

 

 

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji seschlé kůže a činí ji jemnou. Obsahuje všechny látky potřebné k regeneraci lidské kůže. Podporuje odplavování toxických látek z těla, má antioxidační účinky a harmonizuje mysl. Díky čokoládové masáži a zábalu se do pokožky dostávají aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Čokoláda dokáže v mozku stimulovat tvorbu dopamínu a uvolňuje endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. Čokoláda obsahuje také fenyletamin, látku kterou mozek hojně spotřebovává při psychickém vypětí. Fenyletamin působí antidepresivně, zmírňuje pocity strachu.

Průběh čokoládové procedury

Nejprve se pokožka jemným peelingem zbaví zrohovatělé vrstvy. Díky tomu dokáže lépe přijímat všechny prospěšné látky. Následně se nanese čokoládový olej a pokožka se jemně promasíruje a prohřeje. Poté se nanese kvalitní teplá čokoládová směs, která se nechá působit jako zábal, během kterého budete odpočívat a vychutnávat si lahodnou vůni, jež Vás bude doprovázet po celý den. Na závěr celé procedury se do pokožky vetře vysoce kvalitní, čistě přírodní kokosový olej, který ještě víc umocní Váš zážitek.

Kontraindikace : Čokoládová masáž se nedoporučuje v těhotenství, při onemocnění křečovými žilami, při vysokém krevním tlaku.
 
Cena:1000 Kč (90min.)
 
 

 

TOPlist