Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M A S Á Ž E ‚‚ K O S M E T I K A

Kurzy

Lze se přihlásit na tyto zájmové kurzy: 


- kurz Reiki - zasvěcení provádím individuálně, případně skupinka 3 osob

- kurz Metamorfní (motýlí) masáže - termín dle zájemců (informujte se)

- kurz Medové masáže (detoxikace) - termín dle zájemců (informujte se)

 

 

 

 

---Kurz Reiki---

            REIKI

Klasický systém Reiki se dělí na tři stupně.

Zasvěcení na stupeň Reiki I léčí u člověka, který je přijímá, nemoci na fyzické úrovni. Jeho fyzické zdraví se často v měsících následujících po zasvěcení zlepší. Léčitel se stupněm Reiki I může také léčit někoho jiného, kdo je fyzicky přítomen. Takové léčení je známé jako přímé neboli kontaktní léčení - léčitel musí přímo položit své ruce na sebe nebo jinou osobu. Trvá tři nebo čtyři týdny, než člověk vstřebá toto zasvěcení. Během tohoto období se může energie Reiki spustit i v neobvyklých chvílích neurčených k léčení. Člověk může cítit mravenčení, může mít intenzivní sny včetně snů o minulých životech nebo zažívat symptomy detoxikace. K těm může patřit průjem, rýma nebo zvýšené močení. Přesto se člověk bude cítit dobře. V podstatě se děje to, že se zvýšil průtok energie a vyplavují se nečistoty. Jeho tělo, aura, astrální dvojník a čakry se čistí.

Až když nepříjemné pocity pominou, tak je možné léčit druhé. Jinak by jim léčitel předával ze sebe vyplavovanou negativní energii.

Zasvěcení na Reiki II znatelně zvýší množství z rukou vyzařované energie a umožňuje léčení emocionální, mentální a karmické úrovni u osoby, která je přijímá. Po zasvěcení se některé "nepotřebné"staré emoce, nevyřešené dřívější situace, minulé životy a negativní mentální vzory znovu vynořují na po vrch, aby byly nakonec vyléčeny. Týká se to ale jen některých, karmicky již odčiněných záležitostí, které nejsou pro další vývoj potřebné jen zbytečně zatěžují. 

To může trva i šest měsíců, a i když to nemusí být zcela příjemné, je tento proces pozitivní a nutný. Léčení pomocí Reiki II dodává přímým sezením značnou sílu. Tento stupeň také přidává metody a nástroje pro léčení někoho, kdo není fyzicky přítomen - k léčení na dálku. U Reiki II jsou zaveden tři symboly Reiki (čou ku rei, han ša zat šou nen, sej hej kí) a jim odpovídající mantry a poprvé jsou vědomě používány. Současně jsou zaveden dva pomocné symboly (zonar a om) a jejich mantry. U Reiki I jsou symboly již vloženy do závědomí a energii nevědomě spouštějí z jeho rukou, když léčí.

Reiki III je stupeň Mistra. Mistr je prostě ten, kdo získal všechny 3 zasvěcení a může sám zasvěcovat. Tento termín v sobě jinak neobsahuje žádné garance o duchovní úrovni či morálních kvalitách. Při zasvěcení dojde opět ke zvýšení množství vyzařované energie, což následně vyvolá další čištění od negativních energií. Reiki III obsahuje další dva symboly (dai koo mio, halu) a mantry, více esoterických informací o symbolech a předání zasvěcovacích rituálů.

Současně jsou zaveden dva pomocné symboly (rama a harth) a jejich mantry.

Rizika

V knihách o Reiki se obvykle píše, že léčit jiné lze okamžitě po zasvěení. Technicky tomu sice nic nebrání, ale po každém zasvěcení následuje uvolňování negativních energií, které by tak léčitel předával léčenému. Teda neléčit jiné, dokud sám není zcela vyčištěn.

Současně platí, že při léčení kontaktním způsobem na sebe vždy léčitel "natáhme" negativní energie z aury léčeného. Měl by si tedy umět auru čistit, než jde léčit někoho dalšího, aby mu to nepředal. Navíc při kontaktním i nekontaktním způsobu se vždy naváže astrální linka, která i po léčení zůstává a dochází přes ni k výměně informací. Tu e třeba vždy po léčení přerušit !!! Stačí k tou tlesknutí. Pokud by se nepřerušila, tak může (ale nemusí) léčiteli přivodit potíže - od získání symptomů nemoci nebo potíží léčeného až k přímému propuknutí nemoci.

 

Individuální zasvěcení.

1.stupeň - 1 500 Kč

2.stupeň - 2 500 Kč

3.stupeň - 10 000 Kč

Certifikát.

 

 

 

 

TOPlist