Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M A S Á Ž E ‚‚ K O S M E T I K A

Medová masáž

MEDOVÉ MASÁŽE  

Pokud tělo nestačí vylučovat nashromažděné jedy z životního prostředí, potravin a léků normální cestou - přes střevo, plíce a pokožku, zbývá mu tak pouze vylučování náhradními cestami, na něž se již díváme jako na projevy chorob:

chronickou rýmou, sennou rýmou a záněty vedlejších nosních dutin, kožními vyrážkami, hnisavými pupínky, výtokem, ekzémy, astmatem, revmatismem, chronickými chorobami střev se sklony k průjmu, neurodermitidou, infekcemi močových cest, svalovými bolestmi, velkoplošným tvořením puchýřů na pokožce a odlupováním kůže.

Ventil, jehož prostřednictvím se chce tělo zbavit jedů navíc ucpáváme kortizonovými krémy, antibiotiky, antirevmatiky, blokátory průjmů a podobnými prostředky. Organismu tedy nezbývá nic jiného, než toxiny hromadit v zásobnících. Tím jsou pak postiženy nejen jednotlivé orgány, nýbrž i lymfatický systém. Obrana organismu pak reaguje silným podrážděním, alergiemi a oslabením imunity, až dokonce možným rozvinutím rakoviny.

 

Indikace pro medovou masáž: syndrom chronické únavy, srdečně cévní onemocnění, potíže krevního oběhu, alergie, funkční poruchy slinivky břišní, střevní a žaludeční potíže, jaterní nemoci, slabost ledvin, podpora vylučování moči (diuréza), revmatické onemocnění svalů a kloubů, artróza, degenerativní procesy, poruchy menstruačního cyklu, regenerace poúrazových stavů, zaplísnění střev, pokožky nebo orgánů, chronická rýma, choroby vedlejších dutin, bolesti hlavy, potíže s usínání a spánkem, výtok a poruchy menstruace u žen, deprese, stavy slabosti nevysvětlitelné nebo podmíněné stářím, příznaky nemocí zaviněných škodlivinami životního prostředí nebo z amalgánových výplní, a mnoho dalších

 

Jak často masírovat? Jako prevence stačí 1krát za měsíc, při obtížích 1krát týdně, v akutním stavu 2krát týdně.

 

Složení medu:

voda, uhlohydráty, hroznový a ovocný cukr, sladový cukr, složené bílkovinné látky (proteiny), organické kyseliny a mléčný cukr

minerály a stopové prvky:

vápník, chlór, měď, železo, hořčík, mangan, fosfor, draslík, křemík, sodík a síra

vitamíny:

B1, B2, B3, B5, B6, B8 a B9

Dále med obsahuje enzymy, aromatické látky, acetylcholin, estrogen, pylová zrnka, má antibiotické účinky, aktivuje ochablé procesy látkové výměny a posiluje životní energii.

 

Masáží se dostanou všechny hodnotné látky  bezprostředně do organismu bez všech ztrát, kterým se cestou trávení nikdy nemůžeme zcela vyhnout !

 

 

TOPlist