Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M A S Á Ž E ‚‚ K O S M E T I K A

Reiki

Motto:

Jsem co jsem a to je můj vývoj. To jak mně vnímají ostatní, je součástí jejich vývoje..

 

Každý den, který prožiješ, každý okamžik, jakkoliv těžký, který zvládneš, každý krásný okamžik, který si vychutnáš, každý člověk, se kterým se setkáš - to vše Tě něčemu naučí, posílí a dá nadhled. Věř si...

 

Reiki

je energie, která nás obklopuje a kterou jsme více nebo méně schopni vnímat, ovlivňovat a využívat.
Reiki  je nejjednodušší přírodní uzdravující energie, je to energie, kterou můžeme využít nejen k harmonizaci těla a duše a tím k nastartování uzdravujícího procesu v těle, ale i k mnoha dalším účelům a především k osobnímu duchovnímu růstu.

Způsob práce s reiki a název (REI = vesmírná, univerzální,všepronikající, KI = energie, prána, síla, čchi) pro naše generace znovuobjevil dr. Usui z japonského Kjóta po dlouhém studiu a bádání, při meditaci na hoře Kurama, kde se nachází starý buddhistický chrám zasvěcený v roce 770 n.l. Dr. Usui byl člověk, který si stanovil jako životní úkol, uzdravovat tělo a ducha svých žáků a pacientů.

Když člověk žije v harmonii a lásce, když žije v harmonii se svým okolím, přírodou, lidmi i sám se sebou, najde odpovědi na otázky své existence, najde způsob, jak prožít život v pohodě, radosti a dostatku, jak pomoci sobě a druhým nejen v oblasti zdraví těla a duše.


K objevení a zesílení schopností, jak využívat vesmírnou energii k harmonizaci a uzdravování, ke zkvalitnění Vašeho života, k šíření lásky a pohody, nám pomáhá naladění na energii reiki.

V základním kontaktním použití umožňuje systém Reiki práci s aurou, tedy polární energií. Zvláštním způsobem daným zasvěcením umožňuje využívat i hadí sílu - zápolární energii vyzařovanou z temene hlavy do aury, která se jinak rozptýlí do prostoru.

V bezkontaktním dálkovém způsobu pak umožňuje i působení na astrální úrovni s využitím astrální - nepolární energii včetně zpětného chodu času.

V tom spočívá mimořádnost tohoto systému, neboť s aurou pracují léčitelé běžně, ale s astrální energií pracují jen vyjímeční léčitelé, neboť přístup k ní je podmíněn skutečným duchovním růstem. Systém Reiki tak umožňuje (byť v omezené míře, ale přesto) dělat zásahy na třech úrovních bytí, aniž by to bylo podmíněno odpovídajícím duchovním vývojem.


 
 

Reiki působení - 500 kč (cca 60 min.)

 

Zasvěcení do reiki        1.st. - 1 500 kč

                                     2.st. - 2 500 kč

                                     3.st. - 10 000 kč

Zasvěcuji Původní tradiční Reiki. Dávám přednost individuálnímu zasvěcení, případně skupinku max tří osob současně, dle svého uvážení.

 

 

 

 

TOPlist